درباره تایلند

همه چیز درمورد تایلند

درباره تایلند

Thailand-Location
کشور تایلند که در جنوب شرق آسیا واقع شده است به عنوان یکی از مقاصد گردشگری محبوب در بین مردم ایران و حتی دیگر مردم جهان قرار گرفته است. سواحل زیبا و دیدنی با آب های شفاف و همچنین جاذبه های تاریخی و بناهای مذهبی همگی در کنار هم و قیمت پایین هزینه های سفر و اقامت باعث شده اند تا تمام نیازهای مسافران در یک مسافرت به این کشور برطرف بشود.
این کشور تایلند با برمه و لائوس از شمال و از جنوب با مالزی و خلیج تایلند احاطه شده است. پایتخت و پرجمعیت ترین شهر آن بانکوک می باشد و در طول سال پرواز مستقیم از تهران به این شهر وجود دارد.

آب و هوای تایلند

Weather-Bangkok
کشور تایلندبا توجه به موقعیت جغرافیایی و نزدیکی آن به دریا و خط استوا بیشتر مواقع دارای آب و هوای گرم و بارانی است. شمال کشور کوهستانی و دارای جنگلهای بسیاری است و نواحی مرکزی آن پوشیده از شالیزارهای سرسبز برنج است. از ماه آپریل برابر با ۱4 فروردین تا انتهای ماه اکتبر یعنی 10 آبان ، در طول این فصل باران های موسمی فراوانی می بارد اما، بیشترین میزان بارش در ماه آپریل یعنی از اواسط فروردین تا اواسط اردیبهشت می باشد. در این ماهها علاوه بر بارش باران، دمای هوا و سطح رطوبت نیزک افزایش پیدا می کند. البته این هوای بانکوک می باشد و سایر شهرها هم وضعیت شبیه به آنرا دارند. به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به تایلند در زمستان و بین ماههای نوامبر تا فوریه می باشد که ضمن بارش کمتر باران ، دمای هوا هم کمی خنک تر می باشد.
خریدآنلاین