تور مالزی سنگاپور

تور کوالالامپور و سنگاپور

تور 4شب مالزی و 3شب سنگاپور

تور مالزی سنگاپور ، 4شب مالزی و 3 شب سنگاپور ، پرواز رفت به کوالالامپور با ماهان ، 4 شب اقامت در هتل کوالالامپور و 3شب سنگاپور به همراه صبحانه، ترانسفر فرودگاهی در کوالالامپور ،ترانسفر زمینی بین مالزی و سنگاپور، هراتاق یک سیم کارت رایگان مالزی ، بیمه مسافرتی ، گشت شهری نیم روز در کوالالامپور

تا اطلاع ثانوی

با عرض پوزش تا اطلاع ثانوی تور مالزی سنگاپور اجرا نمی گردد. بعد از کرونا بر میگردیم

راهنمای تور مالزی و سنگاپور

1برای ویزای سنگاپور چه مدارکی لازم است؟
اسکن عکس زمینه سفید جديد با کيفيت عالی (بصورت فايل عکس )، عکس حتما باید جديد باشد و متفاوت از عکس پاسپورت و صورت حتما" روبه دوربين و تمام رخ باشد فرم ويزا حتما بايد کامل ، دقیق و با خودکار آبی پر شود اسکن رنگی از صفحه اول پاسپورت باید بصورت تمام صفحه و امضا شده توسط مسافر باشد.(براي کودکان در پاسپورت فقط اسم فرد نوشته شود). امضاء فرم ويزا مشابه امضائ پاسپورت باشد. در افراد زیر 18 سال ، فرم ویزا توسط یکی از والدین پر شده و جای امضا فقط اسم کودک نوشته شود.
2برای ویزای مالزی چه مدارکی لازم است؟
ایرانیان تا 14 روز اقامت نیاز به اخذ ویزا ندارند و با زدن مهر ویزا در پاسپورت در بدو ورود تا 14 روز می توانند در مالزی اقامت داشته باشند. فقط پاسپورت آنها می بایست 7 ماه اعتبار داشته باشد و بلیط رفت و برگشت و واچر هتل و پول به اندازه نیاز مدت سفرشان همراه داشته باشند.
3چرا تور سنگاپور را فقط بصورت ترکیبی دارید؟
سفر به سنگاپور و دیدن جاذبه های آن شهر برای یک سفر 4 روزه کافی است و ضمنا با توجه به گران بودن هزینه ها در سنگاپور، هزینه تور بسیار افزایش می یابد.
خریدآنلاین