پارکینگ فرودگاه امام

فرودگاه امام دارای 5 پارکینگ با ظرفیتی بیش از ١٣ هزار خودرو برای مسافران و مراجعین به این فرودگاه می باشد. با توجه به تعرفه بالا تر پارکینگ طبقاتی(مسقف) ، این پارکینگ جهت توقف های کوتاه مدت و پارکینگ روباز شماره ٣و٤ جهت توقف های بلند مدت تر به شما پیشنهاد میگردد.

پارکینگ طبقاتی مسقف

این پارکینگ با ظرفیت ١٥٠٠ خودرو در دو طبقه که در زیر ترمینال پروازها قرارگرفته و از طریق آسانسور به سالن های ترمینال ورودی و خروجی دسترسی دارد که با توجه به هزینه بالاتر آن برای توقف های کوتاه مدت جهت بدرقه و استقبال از مسافرین مناسب می باشد.

پارکینگ روباز شماره ٣ و ٤

این دو پارکینگ که جهت توقف های چند ساعته یا توقف های شبانه روزی مناسب است با ظرفیت ١٠ هزار خودرو در فاصله دورتری از ترمینال واقع شده و راه دسترسی به ترمینال از طریق اتوبوس های شاتل به صورت رایگان یا استفاده از پل ارتباطی امکان پذیر است. این پارکینگ در روبروی ترمینال واقع شده که با تابلوهای راهنمایی محل آن مشخص شده است.

پارکینگ روباز شماره ٢

این پارکینگ که در فاصله دورتری نسبت به پارکینگ 3 و 4 قرارگرفته است در مواقع پیک سفر قابل استفاده بوده و مسافرین توسط اتوبوس های شاتل به ترمینال منتقل می شوند ظرفیت این پارکینگ حدود ٨٤٠ خودرو می باشد و بطور معمول در ایام دیگر جهت پارک خودروهای توقیفی استفاده می گردد.

پارکینگ روباز شماره ٥

این پارکینگ که در محدوده گمرک فرودگاه قراردارد و بطور معمول برای مراجعین آن مورد استفاده قرار می گیرد و ایام پیک سفر مانند نوروز برای استفاده مسافرین ، خط اتوبوس های شاتل بین این پارکینگ و ترمینال مسافری برقرار می شود این پارکینگ ظرفیت ١٢٠٠ خودرو را دارد.

تلفن پارکینگ فرودگاه امام

  • جهت اطلاع بیشتر از قیمت پارکینگ ها و ظرفیت آنها می توانید با شماره تلفن پارکینگ تماس بگیرید.
  • 021-51007199

  • www.ikac.ir/car-parking

تلفن سیر و سفر فرودگاه

  • جهت رزرو تاکسی های مخصوص فرودگاه امام با این شماره تماس بگیرید
  • 021-1833

  • 021-88521234

خریدآنلاین