به دلیل وضعیت ویروس کرونا در کشور و جهان ، از تاریخ ۹۹/۰۲/۰۲ مقرر شد از همه مسافران ورودی به ایران، بلافاصله توسط پایگاه‌های مرزی بهداشت تست کرونا گرفته شده و برای ۱۴ روز داخل منزل شخصی قرنطینه گردند.
ارائه کارت پرواز به مسافران ورودی مشروط به پر کردن فرم سلامت و امضای تعهدنامه توسط مسافر است. توجه داشته باشید که بدون داشتن تست PCR منفی شما اجازه ورود به هواپیما نخواهید داشت. لازم است قبل از تهیه بلیط با محدودیت های کرونایی سفر به ایران آشنا و قبل از سفر از طریق آژانس و یا خط هوایی خود در مبدا سفر از فرم ها و اقدامات لازم قبل از مراجعه به فرودگاه ، اطلاعات لازم را کسب نمایید تا سفر شما در این ایام کرونایی به مشکل برخورد ننماید.
با توجه به شیوع ویروس کرونا ، مقامات بهداشتی فرودگاه های برخی از کشورها داشتن فرم سلامت را برای ورود به این فرودگاه اجباری نموده اند. بر این اساس، تکمیل و به همراه داشتن فرم سلامت برای تمامی مسافران ورودی به این کشورها الزامی است. گفتنی است در صورت عدم تکمیل فرم سلامت توسط مسافران گرامی، مقامات فرودگاهی شهر مقصد از پیاده شدن مسافران جلوگیری خواهند کرد و به همین دلیل شرکتهای هواپیمایی از دادن کارت پرواز به مسافرین فاقد فرم تکمیل شده معذورند.
حتما قبل از خرید بلیط خارجی و یا تور مسافرتی ، حتما از محدودیت های سفر به کشورها اطلاع حاصل نمایید.

مهم ، فراموش نکنید

حتما قبل از سفر از آژانس و یا شرکت هواپیمایی خود شرایط سفر به کشور مقصد را سئوال بفرمایید.