تور یزد
تور بافق - کویر کاراکال
 2روزه زمینی
 خدمات تور یزد:اتوبوس vip، يک شب اقامت در هتل 4 ستاره نيکان، دو وعده صبحانه ، پذيرايي ميان وعده ، وروديه جاذبه ها و اماکن تاريخي، بيمه مسافرتي، همراهي راهنماي مجرب (هزينه موتور ATV و سافاري کوير به عهده خود مسافر مي باشد)
تاريخ های تور قیمت هر نفر در اتاق دوتخته قیمت یکنفر
17 آبان 440000 تومان  490000 تومان
 برنامه تور بافق و کویر کاراکال :برنامه 2.5 روزه / روز اول : چهارشنبه شب ساعت 21:00 براي شناخت جاذبه هاي کوير بافق از شهر هاي قم، کاشان،نائين، اردستان، ميبد و يزد عبور خواهيم کرد . روز دوم ورود به هتل صرف صبحانه و حرکت به سمت بازديد از نخلستان و قلعه تاريخي باقر آباد بازگشت به هتل صرف ناهار و اقامت و استراحت ، عصر هنگام حرکت به سمت کوير کاراکال (کمپ کويري شن و شادن) ، پياده روي تپه هاي ماسه بادي ، شتر سواري، تماشاي غروب دل انگيز آفتاب، شب نشيني دور آتيش ( به همراه پذيرايي ذغالي ) رصد ستاره و بازگشت به شهر بافق و تماشاي رقص فواره ها، بازگشت به هتل اقامت و استراحت . روز سوم بازديد از خانه وحشي بافقي و ميدان خان، آب انبار و حمام کاکامير و صرف ناهار و بازگشت به تهران

 


تور یزد
تور یزد میبد
 3روزه زمینی با قطار سریع السیر
 خدمات تور یزد: بليط رفت و برگشت با قطار تندرو پرديس، اتوبوس توريستي، دو شب اقامت در هتل 5ستاره صفائيه، وروديه جاذبه ها و اماکن ديدني، صبحانه بوفه، پذيرايي بين روز، همراهي راهنماي تور در صورت درخواست تور هوايي هزينه بليط هواپيما با کسر بليط قطار به تور اضافه خواهد شد.
تاريخ های تور قیمت هر نفر در اتاق دوتخته قیمت یکنفر
10 و 26 آبان و 8و15 آذر و 6و 20 دی و 11 و 20 بهمن و 1 اسفند 880000 1070000
 برنامه توریزد:
آتشکده زرتشتيان، مجموعه امير چخماق، موزه آب، گشت و گذار در بافت قديم (مسجد جامع، زندان اسکندر، خانه لاري ها)، اثر ثبت شده جهاني باغ دولت آباد کاروانسراي عباسي، برج کبوتر خانه، نارين قلعه، يخچال خشتي


تور یزد
تور یزد میبد
 4روزه زمینی با قطار سریع السیر
 خدمات تور یزد: بليط رفت و برگشت با قطار تندرو پرديس، اتوبوس توريستي، سه شب اقامت در هتل 5ستاره صفائيه، وروديه جاذبه ها و اماکن ديدني، صبحانه بوفه، پذيرايي بين روز، همراهي راهنماي تور در صورت درخواست تور هوايي هزينه بليط هواپيما با کسر بليط قطار به تور اضافه خواهد شد.
تاريخ های تور قیمت هر نفر در اتاق دوتخته قیمت یکنفر
9 و 16 و 25 آبان و 7 و 14 آذر و 5و19 دی و 10و 19 بهمن و 1 اسفند 1160000 1400000
 برنامه تور 4روزه یزد:
آتشکده و دخمه زرتشتيان، مجموعه امير چخماق، گشت و گذار در بافت قديم و محله فهادان (مسجد جامع، اثر ثبت شده جهاني باغ دولت آباد، ميبد، کاروانسراي عباسي، برج کبوتر خانه، نارين قلعه، يخچال خشتي،کارگاه سفالگري، کمپ کوير يزد و پياده روي در تپه هاي ماسه بادي، شب نشيني دور آتش

 

جاذبه های استان یزد
شهر یزد

یزد با وسعت 2397 کیلومتر مربع اولین شهر خشت خام و دومین شهر تاریخی جهان است. این شهرستان به دلیل وجود جاذبه های شغلی، رفاهی و تمرکز اداری، پرجمعیت ترین شهرستان این استان به شمار می رود.
یزد به شهر بادگیرها معروف است. به «شهر دوچرخه‌ها» و «شهر شیرینی» نیز شهرت دارد. یزد از شهرهای قدیمی ایران و از بهترین نمونه های شهرهای کویر به شمار میرود. در این شهر همه چیز حکایت از حرکت و زنده بودن محیط اجتماعی دارد. نام یزد معمولاً یادآور آثار هنری و اصیل است. تولیدات صنایع دستی یزد تا قبل از دوره ماشینی شدن صنایع، به دلیل کیفیت و برخورداری از اصالت هنری دارای شهرت جهانی و هنوز هم به طور نسبی از کیفیت خوبی برخوردار است. ظرافت های به کار رفته در ساخت آثار هنری و معماری این منطقه در نوع خود بی نظیر بوده و از همین جهت دارای ارزش هنری فراوانی می باشد.


 

 

امیر چخماق
امیر جلال الدین چخماق از سرداران و امرا شاهرخ تیموری و حاکم یزد با همکاری همسر خود فاطمه خاتون در جهت آبادانی یزد مجموعه ای شامل تکیه، میدان،حمام، کاروانسرا، خانقاه، قناد خانه، چاه آب سرد و از همه مهمتر مسجد امیر چخماق را بنیان نهادند.
سنگ نصب شده در کریاس مسجد به طرف میدان و نقروقفنامه  بر آن به خط نسخ، شبکه های ظریف از کاشی های معرق دور خارجی گنبد محراب صفحه اصلی با طاقنمای مقرنس کاری و... این مسجد را از نظر مرتبه زیبایی بعد از مسجد جامع قرار داده است. این بنا مسجد جامع نو نیز نامیده و در قرن هشتم هجری قمری بنا نهاده شده است. 

مسجد جامع کبیر
این مسجد که در خیابان امام خمینی  و در خیابان مسجد جامع قرارگرفته است، یکی از با ارزش ترین میراث هنری و گنجینه ای از معماری اسلامی است. بانی ساختمان اصلی مسجد را علاءالدوله گرشاسب آل بویه – قرن ششم هجری- می دانند ولی مسجد کنونی مربوط به آل مظفر و تیموریان قرن هشتم و نهم هجری است.
از امتیازات هنری و معماری این مسجد می توان قدرت و استواری کاشیکاری های نفیس و جالب، سر در بلند، دو کتیبه نفیس یکی به خط کوفی و دیگری به خط ثلث بر روی کاشی لاجوردی معرق در کنار سر در باشکوه، دو مناره زیبا و تزئینات کاشیکاری شده، دیوارهای داخلی شبستان و زیر گنبد و خارج گنبد را نام برد. ارتفاع مناره های آن حدود 48 متر و ارتفاع سر در آن در حدود 24 متر می باشد.خانه لاریها
این خانه در سال 1286 قمری ساخته شده است و مالک آن حاج ابراهیم لاری بوده است، در قدیم به عنوان خانقاه نعمت الهی از آن استفاده می شده است. مساحت آن حدود 1700 متر و زیر بنایی معادل 1200 متر مربع را داراست. درها، پنجره ها، ارسی ها . اتاقهای آینه کاری و نقاشی شده آن از یکی از نمونه های زیبا و عالی خانه های اعیانی قرن سیزدهم است.


دخمه زرتشتیان

دخمه در فرهنگ فارسی به معنای گور خانه زرتشتیان می باشد. این دخمه در انتهای جنوبی شهر یزد در حوالی منطقه صفائیه در بالای تپه ای نسبتاً مرتفع وجود دارد که یکی قدیمی تر بنام هانجکی هاتریا (زرتشتی هندی الاصل) و دیگری که جدید تر است به نام گلستان معروف است. در وسط این دو دخمه چاله ای سنگی وجود دارد که زرتشتیان مردگان خود را در آن می انداختند. این اثر مربوط به دوره قاجار می باشد.

بازارخان

ساخت این بازار به زمان ناصرالدین شاه قاجار بر می گردد. ساختار متفاوت و عرض متباین آن حکایت از ساخت تدریجی آن دارد. 258 متر طول دارد و ارتفاع بازار 4 تا 6 متر متغییر است. در بخش شمالی-جنوبی 53 مغازه و در بخش شرقی-غربی 100 مغازه وجود دارد.