تور بلغارستانتور بلغارستان جهت تابستان 96 در حال برنامه ریزی می باشد ، جهت اطلاع از برنامه سفر به بلغارستان و وارنا در تابستان 96 در اوایل خرداد ماه به این صفحه مراجعه کنید، امسال هم مانند سالهای گذشته بهترین قیمت و خدمات تور بلغارستان را برای شما محیا می کنیم

تور بلغارستان در هتل ملیا گرند هرمیتاژ
این هتل که یکی از بهترین هتلهای منطقه گلدن سند در بلغارستان و نزدیک به شهر وارنا می باشد، یکی از توصیه های سفر به بلغارستان همین هتل است، شما با خرید تور این هتل در بلغارستان (وارنا) می توانید سه نوع خدمات را دریافت کنید:
تور بلغار هتل ملیا گرند هرمیتاژ با خدمات صبحانه : که در این تور بلغار شما در هتل فقط از صبحانه استفاده می نمایید
تور بلغارستان هتل گرند ملیا هرمیتاژ با خدمات ALL  که در این نوع تور شما خدمات صبحانه و نهار و شام و استفاده از اسنک بار و نوشیدنی های متنوع هتل رااستفاده می نمایید.
تور بلغارستان در این هتل یعنی هتل گرند هرمیتاژ به صورت LEVEL ارائه می گردد که در این نوع اتاق ها خدمات بیشتری از جمله رستوران جداگانه با ساعت سرو صبحانه طولانی تر و استفاده رایگان از باغ مخصوص و بسیاری امکانات دیگرمی باشد و شما وقتی تور این هتل را بصورت ALL و اتاق LEVEL خریداری می کنید، از بیشترین امکانات بهره مند می شوید، جهت اطلاعات بیشتر با کانتر های این شرکت جهت خرید تور به این منطقه زیبا از بلغارستان که همانا وارنا و گلدن سند می باشد، مشورت کنید.
 تور بلغارستان  (تور وارنا )
تور بلغارستان
تور بلغارستان: بليط رفت و برگشت تابان ، ويزا ، اقامت در هتل با خدمات مربوطه، راهنماي فارسي زبان ،  يک روز گشت شهری همراه ناهار و خريد بانهار ، بیمه مسافرتی ، سیم کارت (هراتاق)
هتل
درجه
خدمات
هرنفر در
اتاق دوتخته
هر نفر
سينگل
HOLIDAY PARK 4 BB - -
HB - -
BONITA(side sea view) 3 BB - -
HB - -
HELIOS 4 BB - -
HB - -
ALL - -
DOUBLE TREE BY HILTON 5 BB - -
HB - -
ALL - -
LILIA 4 BB - -
ALL - -
MELIA GRAND HERMITAGE 4 BB - -
PALM BEACH 4 ALL - -
ELENA 4 ALL - -
ATLAS 4 ALL - -
ASTERA 4 UALL - -
MELIA GRAND HERMITAGE(LEVEL ROOM) 5 BB - -
MELIA GRAND HERMITAGE 5 ALL - -
MELIA GRAND HERMITAGE(LEVEL ROOM) 5 ALL - -  تور بلغارستان  (تور وارنا )
 
تور بلغارستان رفت  1 مهر با پرواز تابان
تور بلغارستان: بليط رفت و برگشت تابان ، ويزا ، اقامت در هتل با خدمات مربوطه، راهنماي فارسي زبان ،  يک روز گشت شهری همراه ناهار و خريد بانهار ، بیمه مسافرتی ، سیم کارت (هراتاق)
هتل
درجه
خدمات
هرنفر در
اتاق دوتخته
هر نفر
سينگل
BONITA (SIDE SEA VIEW) 3 BB - -
HB - -
HOLIDAY PARK 4 BB - -
HB - -
PERLA 3 HB - -
ALL - -0
HELIOS 4 BB -0 -
HB - -
ALL - -
LILIA 4 BB - -
ALL - -
DOUBLE TREE BY HILTON 5 BB - -
HB - -
ALL - -
ROYAL 4 ALL - -
ADMIRAL 5 BB - -
HB - -
ATLAS 4 UALL - -
ARENA MAR HOTEL 4 ALL - -
VIVA 4 ALL - -
PALM BEACH 5 ALL - -
MELIA GRAND HERMITAGE 4 - - -
ALL - -
KALIAKRA 4 UALL - -
ASTERA 4 UALL - -
MARINA GRAND BEACH 5 ALL - -
MELIA GRAND HERMITAGE(LEVEL ROOM) 5 BB - -
ALL - - 


         گشت ها
علاوه بر استفاده از ساحل و امکانات تفریحی و ورزشی در گلدن سند ، می توانید از جاذبه ها و گشت های شهری استفاده کنید، قیمت گشتها با توجه به امکانات و سرویس غذایی آن متفاوت می باشد، ولی گشت ها حداقل حدود30  تا 40 دلار برای هرنفر هزینه دارد.


تور شب بلغاری
در این تور پس از عبور از جاده ساحلی و جنگلهای انبوه وارد منطقه زیبای آلبنا می شوید، با قطارهای تفریحی گشتی در منطقه آلبنا زده و وارد باغ رستوران آلبنا می شوید ودر جلوی در با نان و نمک از شما استقبال می شود و ضمن صرف شام و نوشیدنی های مختلف و انواع سالاد، اجرای موسیقی زنده بلغاری و ایرانی و تماشای رقص بر روی آتش و هیزم گداخته شده و همچنین حرکات نمایشی مهیج و مفرح را مشاهده می کنید. قیمت این تور حدود 55 تا 60 لوا می باشد.گشت وارنا و دلفيناريوم
سفر نيمروزي با اتوبوس: تور پانوراميک از وارنا با اتوبوس با بازديد از مكان های ديدنی شهر، پل آسپاروخوف و كاتدرال. نمايش دلفين ها و زمان برای خريد در مركز خريد.تور نسبار Nessebar شهر چهل كليسا
دیدار از زیباترین جزیره بلغارستان(ثبت شده در یونسکو) با آثاری از دژ دفاعی دوران باستان، کلیساهای قدیمی، چشم اندازهای فوق العاده از دریای سیاه، کوچه های باریک سنگ فرش شده با خانه های چوبی قرن 19 میلادی، صرف نهار در رستوران مشرف بربلندای امواج دریای سیاه و گذر از منطقه گردشگری سانی بیچ(بزرگترین مجتمع ساحلی بلغارستان) ، این تور در بعضی از موارد با قایق سواری در رودخانه زیبای کمچیا تا نزدیکی دریای سیاه نیز ترکیب می گردد. قیمت این تور حدود 60 تا 65 لوا می باشد.
 
 
تور کشتی دزدان دریایی
یک تور جذاب و تفریحی است که مسافرین به دو دسته تقسیم می شوند و هرکدام سوار بر کشتی جداگانه شده و با توپهای آبی ، از داخل کشتی به هم آب می پاشند که لحظات شادی را رقم می زند، کسانی که مایل نیستند خیس شوند می توانند در طبقه بالای عرشه قرار بگیرند.در این تور معمولا" کباب ماهی به همراه نوشیدنی های مختلف سرو می شود و پس از پایان برنامه و رسیدن به اسکله می توانید از فروشگاه کنار اسکله که قیمتهای خوبی برای ادکلن و شکلات و... دارد خرید خوبی انجام دهید. قیمت این تور حدود 60 لوا می باشد.
گشت بالچیک و کالیکرا
  بازدید از باغ موزه بسیار زیبای بالچیک، کاخ و محل اقامت تابستانی ملکه ماریا که عمارت آن ترکیبی است از گلچین سبکهای شرقی و اروپایی با بوستانهای جذاب و گیرا با بیش از 600 گونه گیاهان کمیاب از سراسر جهان. توقف بعدی در دماغه زیبا و بدیع کالیاکرا است با خرابه های به جامانده از قرون وسطی و آثار باستانی واقع در موزه نمایش متنوع و بی نظیر رقص بلغاری با پاهای برهنه بر روی ذغال سرخ بسیار جذاب و دیدنی است. این تور هم حدود 80 لوا هزینه دارد
تور جیپ سافاری
با سوار شدن بر جیپ های قدیمی و معمولا" بدون سقف و گردشی بسیار هیجان انگیز با جیپ های قدیمی  و عبور از تپه ها و رودخانه های زیبا و عبور از کنار مزارع و صرف نهار و نوشیدنی در میان جنگل لحظات شاد و مفرحی را برای شما به یادگار می گذارد و این تور حدود 60 لوا هزینه دارد.پارک آبی Aquapolis

اگرچه این پارک آبی در مقایسه با پارک آبی برخی از کشورها از عظمت زیادی برخوردار نیست ولی می تواند لحظات شاد و مفرحی را برای شما به یادگار بگذارد. ورودیه این پارک 30 لوا می باشد.