تور کوش آداسی نوروز 97

تور 6 شب کوش آداسی نوروز
تاریخ رفت 7 فروردین ماه 97                                                     پرواز آنادولو جت
تور کوش آداسی نوروز97 : بليط رفت و برگشت با هواپيمايی آنادولو جت ، ترانسفر فرودگاهی در کوش آداسی ، 6شب اقامت در هتل کوش آداسی با خدمات مربوطه  ، راهنمای فارسي  ، بیمه مسافرتی ، 2 گشت ( بازدید از شهر ازمیربه همراه ناهار و گشت  بازدید  ازشهر کوش آداسی)
هتل کوش آداسی نوروز 97
 خدمات
قیمت تور کوش آداسی نوروز
هرنفر در اتاق دو تخته
قیمت تور نوروز کوش آداسی
هرنفر سينگل
PANORAMA HILL
4/ALL
- -
RICHMOND EPHESUS ALL/5 - -
SEALIGHT (STD SEA VIEW) UALL/5 - -
AQUA FANTASY (STANDARD) 5/ALL - -
PALOMA PASHA (GARDEN VIEW) 5/UALL - -
AMARA SEALIGHT(SEA VIEW) 5/UALL - -
 
 
OFFER
تور کوش آداسی نوروز 97
تور 6 شب کوش آداسی نوروز
تاریخ رفت  5 و 6 و7 فروردین
تور کوش آداسی نوروز97 : بليط رفت و برگشت با هواپيمايی ماهان ایر ، ترانسفر فرودگاهی ، 6شب اقامت در هتل با خدمات مربوطه  ، راهنمای فارسي  ، بیمه مسافرتی ، 2 گشت (گشت شهری در کوش آداسی و1 روز گشت خرید و بازدید از شهر ازمیر)
هتل
 خدمات
هرنفر در اتاق دو تخته
هرنفر سينگل
AQUA FANTASY STANDARD 5/ALL - -
 
     تور کوش آداسی نوروز 97: این تور برای نوروز 97  با پرواز مستقیم ماهان انجام می شود. برای رفاه بیشتر مسافرین محترم تور کوش آدسی این شرکت با بهترین پرواز هواپیمایی ایران که همان شرکت هواپیمایی ماهان می باشد، انجام می گردد. پرواز تور کوش آداسی به مقصد فرودگاه ازمیر انجام و از آنجا با وسایل نقلیه توریستی به هتل ترانسفر می شوند و مسافرین محترم تور کوش آداسی می توانند از هتلهای چهارستاره تا پنج ستاره تاپ لذت ببرند.
هتلهای تور کوش آداسی به صورت All و UAll به مسافرین محترم ارائه میگردد.
این شرکت در این مسیر همواره بهترین تور کوش آداسی و همراه با بهترین قیمت تور کوش آداسی را ارائه نموده است. امیدواریم که شما نیز از خرید تور کوش آداسی خود ، بهترین لذت ممکن را برده و بهترین خاطره سفر بر ذهن شما نقش ببندد.