تور روسیه
تور مسکو سنت پترزبورگ

تور روسيه

تور روسیه ، تور 4 شب مسکو  و 3 شب سنت پترزبورگ
رفت از 5خرداد  هر جمعه
 بليط رفت و برگشت هواپیمایی ایرفلوت از طریق مسکو، 7شب اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر فرودگاهي ، ويزای روسيه ، پرواز داخلی، 5 روز گشت همراه با 4 وعده غذا
هتل درجه هتل دوتخته (هرنفر) یک نفر
RADISSON SONYA
RADISSON SLAVYANSKAYA
5 Top 5290000 7290000

 

تور روسيه

تور روسیه ، تور 4 شب مسکو  و 4 شب سنت پترزبورگ
رفت 29 اردیبهشت
 بليط رفت و برگشت هواپیمایی تابان ایر، 7شب اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر فرودگاهي ، ويزای روسيه ، پرواز داخلی، 5 روز گشت همراه با 4 وعده غذا
هتل درجه هتل دوتخته (هرنفر) یک نفر
CORINTHIA
RADISSON ROYAL
5 Top 5990000 8590000

 


 

چرا تور روسیه؟

مسکو پایتخت پهناورترین کشور دنیا ، سرزمین تزارها و کلیساهای رنگارنگ به همراه سنت پترزبورگ از مقاصد مهم گردشگران به شمار می آیند. در سفر به روسیه، جاذبه های مشهوری چون میدان سرخ و کاخ کرملین را در کرانه رود مسکو می توان یافت.  شهر مسکو دارای مراکز هنری، مراکز خرید، سالن های نمایش و رستورانهای متنوع و متعددی است که همگی گردشگران روسیه را تحت تاثیر قرار می دهند. مسکو که بزرگترین شهر شمالی کره زمین خانه 12 میلیون نفر و دارای یکی از عمیق ترین و بزرگترین شبکه های زیر زمینی در دنیاست.

آب و هوای مسکو
مسکو دارای آب و هوای قاره‌ای مرطوب است، دارای تابستان‌ها گرم و نسبتا مرطوب و زمستان‌هایی طولانی و سرد معمولا همراه با بارش برف است. تابستانهای  مسکو از اواسط ماه می شروع می شود و تا اوایل سپتامبر ادامه دارد و زمستانش هم از اوایل نوامبر تا پایان مارس طول می‌کشد.


بهترین زمان برای سفر به روسیه
بهترین زمان برای سفر به مسکو اواخر فصل بهار تا اوایل پاییز باشد، مخصوصا که در این ماه‌ها فستیوال‌هایی هم در شهرهای روسیه برگزار می‌کنند.