تور لبنان

 بیروت 6شب و 7روز
اعتبار تور لبنان تا 30 آبان ماه 98
خدمات تور لبنان  : بلیط رفت و برگشت به بیروت با هواپیمایی ایران ایر  ، ترانسفر فرودگاهی در بیروت و بیمه مسافرتی،راهنمای فارسی زبان در لبنان،2شب اقامت در هتل با صبحانه ، یکروز گشت باناهار

 به مبالغ دلاری زیر 3100000 تومان اضافه میگردد 

هتل لبنان

درجه قیمت تور لبنان هرنفر
در اتاق دوتخته
قیمت یک نفر
LEGEND 3 215$ 400$
WHITE HOUSE 4 225$ 410$
QUEENS LAND 4 240$ 440$
W.H 4 300$ 550$
GEMS 4 320$ 610$
ELITE 4 350$ 650$
RESTON 4 380$ 650$
BELAZUR 4 390$ 660$
RAMADA PLAZA 4 435$ 810$
ARJAAN ROTANA 4 435$ 835$
CORAL BEACH 4 475$ 835$
RIVIERA 5 485$ 890$
ARJAAN BY ROTANA SUITE  4 525$ 1010$
CROWN PLAZA BEIRUT 4TOP 575$ 1030$
MOVENPICK 5 835$ 1450$
LE ROYAL 5 855$ 1675$
KEMPINSKI 5 865$ 1600$
PHOENICIA 5 965$ 1775$

 

 

لبنان کجاست؟

لبنان کشوری زیبا در غرب آسیا و خاورمیانه قرار گرفته است و بدلیل زیبایی های آن به پاریس خاورمیانه و یا عروس خاورمیانه نامیده می شود با خرید تور لبنان و سفر به این شهر زیبا با آن آشنا شوید و دلیل عروس خاورمیانه بودن آنرا بیابید.


امنیت تور لبنان

بعضی ها وقتی که نام لبنان می آید احساس نا امنی می کنند ، اگرچه لبنان در بعضی زمانها در گیر جنگ بوده ولی این موضوع اصلا نگران کننده نیست و مربوط به قسمت هایی که شما به آن سفر می کنید، نیست و با خیال راحت به این لبنان زیبا سفر کنید. تا کنون سابقه نداشته است که مشکلی برای مسافرینی که از سراسر دنیا به این شهر زیبا سفر می کنند، پیش آمده باشد.


بهترین زمان سفر به لبنان چه زمانی است؟

شما در همه فصلی با خرید تور لبنان می توانید به این کشور زیبا سفر کنید ولی بهار و پاییز از بعضی جهات بهترین زمان سفر به لبنان می باشد ، بهــــار در بیروت از بقیه فصل ها با روزهای طولانی با آفتـــاب ملایـم و گلهای رنگارنگ و شب های خنک با دریایی آرام دوست داشتنی تر است .
در تابستان ها میزان رطوبت و درجه گرمای هـوا بالا میرود . زمستان بیشترین میزان سرما و بارندگی را دارد، اما از آخرین باری که در بیروت برف آمده بیشتر از شـــــصت سال می گــذرد. پـــــس خیال تان راحت باشد،در سردترین روزهای سال هم به لباس های خیلی گرم احتیاج نـدارد.

 

گشت های انتخابی شما در تور لبنان

با خرید تور لبنان و سفر به این کشور زیبا در مقصد توسط تور لیدرها تورهایی به شما معرفی می گردد که کاملا اختیاری است که با پرداخت هزینه می توانید نسبت به خرید و استفاده از این تورهای آبشنال لبنان اقدام نمایید که در اینجا به برخی از آنها می پردازیم

شوف و صیدا :
بازدید از کلیسای دارالقمر در استان بیت الدین ( شوف ) و قصر موسی عاشق و سپس بازدیدی از شهر صیدا و پس از صرف نهار بازدید از کارخانه قدیمی صابون سازی در وسط بازار صیدا و در پایان این تور بازدید از قلعه صیدون در دل دریا

گشت صیدا و ملیتا :
در این تور  بازدید از باغ موزه ملیتا که یادبودی از جنگ حزب الله در مقابل اسرائیل می باشد و سپس شهر صیدا یکی از قدیمی ترین بنادر دنیا و پس از صرف نهار بازدید یکی از سه کارخانه صابون سازی قدیمی در بازار صیدا و در پایان بازدید از قلعه صیدون

باتارا و بنعشی :
بازدید از آبشار باتارا جورج قدیمی ترین آبشار دنیا سپس گردش در دریاچه بنعشی و بعد از صرف نهار بازدید از کلیسای سیده نورینه که به نام راهبه آن دیر براساس نجات کشتی ها در طوفان نامگذاری شده است .

قدیشا :
بازدید از دره مقدس قدیشا سپس سپس موزه جبران خلیل جبران ( خواننده معروف ) و صرف ناهار لبنان روبروی جنگل قدیم که عمر درختان آن به 5000 سال می رسد و دیر مارانطینیوس با قدمت 530 سال که اولین چایخانه سریانی در آنجا می باشد .

بیبلوس و جونیه :
تله کابین حریصا و بازدید از مجموعه کلیساهای حریصا و بازدید از مجسمه حضرت مریم و بعد از نهار لبنانی خرید از فروشگاه الدردو و بازدید از شهر جبیل ، بیبلوس و بازار سنتی خواهد بود .

جعیتا ، الساحه ، زیتون بی :
بازدید از یکی از عجایب طبیعی دنیا ، غارهای حعیتا و سپس صرف نهار لبنانی در قلعه زیبای الساحه و در پایان بازدید از زیباترین بندر لبنان به نام زیتون بی است که فضایی مناسب برای شب نشینی می باشد .

دره بقاع :
در این تور  بازدیدی از شهر هلیوپلیس و بزرگ ترین سنگ تراشیده دنیا به وزن 1400 تن و معابد خدایان که از عجایب دیدنی دنیا است با عمر بیش از 5 هزار سال و شامل سه معبد خدایان ژوپیتر ، ونوس ، باخوست می باشد و مقام راس الحسین وسیده الخوله ، خواهید داشت.


گشت شهری بیروت :
بازدید از شهرک پاریس که شبیه سازی شده از شانزه لیزه فرانسه است و اسواق بیروت و مسجد محمدامین که توسط نخست ویز ترور شده رفیق حریری ساخته شده و سپس خرید از مجموعه تجاری سیتی مال و صرف ناهار در رستوران KFC و در پایان بازدید از صخره روشه می باشد . 

مراکز خرید لبنان

شما در سفر به لبنان و بیروت علاوه بر گشت و گذار می توانید یک تجربه خرید موفق داشته باشید در اینجا نام برخی مراکز خرید بیرون به شما معرفی می گردد.

ABC MALL
LE MALL
Beirut City Center
City Centre Beirut
Beirut Mall
Beirut Souks
Dunes
GS Downtown
Mahmoud Hakim Optical Center
Beauty center
Saifi Plaza
Raef Hachache