تورهاي گردشي داخل و اطراف بانكوك  Excursion in Bangkok

تورهاي متنوعي براي استفاده توريست ها در تايلند وجود دارد كه مسافرين محترم مي توانند با هماهنگي تورليدر و پرداخت وجه آن به شركت هاي توريستي در شهر محل اقامت خود در تايلندنسبت به رزرو آن اقدام نمايند. بخشي از اين تورها به شرح ذيل مي باشد:

تورهاي نيم روزه Half day Tours

تور بازديد از كاخ بزرگGrand palace و بوداي زمردي Emerald Budhha
اين كاخ داراي بناهاي متعدد با نقوش بسيار زيباي معماري است.
ازجمله معبد سلطنتي وات كانو Wat Phra Kaeo با همان زيبايي و نيز مكان نگهداري بوداي زمردي، يعني مقدس ترين تمثال بودا در تايلند
توجه: داشتن پوشش مناسب در اين مكان الزامي است.
 
تور كانال Canal Tour
رودخانه و كلونگ ها (كلمه تايلندي كانال) از شبكه ارتباطي مهم بوده و هميشه نقش حياتي داشته اند. در قرن نوزدهم اين آب راهها سراسر بانكوك را به هم پيوسته بودند. و منظره ونيز را در شرق تداعي مي كردند. در اين تور، از ميان كانال ها و دهكده هاي مختلف مي گذريد و با مردمي كه در خانه هاي خود مشغول بكار هستند احساس خوبي پيدا خواهيد كرد.
تور بازديد از محل پرورش كروكوديل سامفران Samphran Crocodile Farm
تماشاي بزرگترين و متنوع ترين نمايش فيل ها در دنيا مثل كاركردن، رقصيدن، فوتبال بازي كردن و زور آزمايي فيلها  و نيز نمايش مبارزه كروكوديل ها كه از همه مهيج تر است. جزء برنامه هاي اين تور نيم روز است.

                        تورهاي يكروزه One day Tour

تور بازار شناور و باغ رز  Damnern Floating Market
به سوي دامنرن سادواك  Damnernsaduak كه تقريبا" در 80 كيلومتري جنوب غربي بانكوك واقع شده است، حركت مي كنيم و بازديدي خواهيم داشت از كارخانه توليد شكر و مراحل توليد و تصفيه شكر از نارگيل. سپس به اسكله قايقراني رفته و با سوار شدن بر يك قايق طويل به بخشهاي اصلي بازار خواهيم رفت. سپس مسير را به سوي مناظر زيباي باغ رز Rose Garden  ادامه مي دهيم. صرف نهار بصورت بوفه در رستوران خواهد بود و بعد از آن به ديدن نمايش منظم دسته جمعي و رنگارنگ دهكده بودايي تايلندي خواهيم رفت و شاهد شمشيربازي، مراسم سنتي ازدواج، رقص سنتي قومي و كاركردن فيلها خواهيم بود. و حدود ساعت 16 حركت به سوي هتل مي باشد.
 
تور دنياي رويا Dream World
به شما براي بهرمندي از شادبي وصف ناپذير در دنياي رويا خوش آمد مي گوييم . شما فضايي واقعا تماشايي را تجربه خواهيد كرد و از نمايش هاي مهيج موجود در چهار سرزمين آن : ميدان عمومي دنياي رويا، سرزمين خيالي و سرزمين ماجراها لذت خواهيد برد.
 
تور دنياي سفري(حيات وحش)  Safari World
از پارك حيات وحش ديدن كنيد، آهسته قدم برداريد و با هزاران گونه نادر و وحشي كه در زيستگاه طبيعي خود پرسه مي زنند، روبرو شويد.
 
تور آيوتثايا Ayutthaya
براي بازديد از قصر تابستاني پادشاهان تايلند از قرن هفدهم به بعد به سوي آيوتثايا خواهيم رفت.
بنگ پا-اين Bang Pa-in داراي مجموعه اي دلربا از عمارتهاي كلاه فرنگي به سبكهاي مختلف تايلندي، چيني، ايتاليايي و سبك معماري دوره ملكه ويكتوريا است و با باغها و حوض هايي زيبا احاطه شده است.
سپس از مهمترين معابد مجموعه قديمي قصر سلطنتي يعني، معبد فراماها تات Phra Maha That  و معبد وات فراسيسان فت Wat Phra Sisanphet بازديد مي كنيم.
 
 
تور بازديد از پل رودخانه کوای River Kwai
براي بازديد از موزه جيث (JEATH) ، آرامگاه اسيران متحدين در جنگ جهاني دوم و پل رودخانه كواي كه خود شهرت جهاني دارد به سوي كاتچانابوري Kanchanburi حركت مي كنيم. شما فرصت داريد تا سوار قطار شده و در طول مسيري كه به راه آهن مرگ معروف است و از روي اين پل مي گذرد، عبور كنيد.

       تورهاي گردشي داخل و اطراف پاتايا Excursion in Pattaya

 
تورهاي نيم روزه Half Day Tours
فيل سواري در ميان جنگل Elephant Garden's Ride
سفري در ميان جنگل و سوار بر بزرگترين حيوان روي زمين داشته باشيد(1ساعت فيل سواري) و زيبايي اين جانوران عظيم الجثه بدون زنجير و بيرون از قفس را از نزديك تجربه كنيد، ميوه هاي فصل و نوشيدني ملايم نيز موجود است.
تور بازديد از دهكده نانگ نوچ Nong Nooch
به فاصله كمتر از 20 دقيقه از پاتايا، دهكده نانگ نوچ قراردارد كه استراحتگاهي است دلپذير و داراي چشم اندازهاي زيبا واقع در دشتي به مساحت تقريبي 4000 متر مربع و مواج و پوشيده از اركيدهاي چندرنگ، سرخس و گلهاي زيبا.
نمايشهاي مهيج كلاسيك و قومي، تعليم ميمونها براي كندن نارگيل از درخت، تهيه شكر از نخل، كاركردن فيلها و ابريشم بافي جزء اين برنامه است
بازديد از محل پرورش كروكوديل و پارك سنگهاي كهن Crocodile Farm
اين پارك و پرورشگاه كروكوديل، از جاذبه هاي مهم جذب توريست بوده كه در طي بيش از 20 سال تلاش، براي دوستداران طبيعت ساخته شده اند. نمايش روزانه و اعجاب برانگيز مرداني كه بادست خالي كروكوديلها را مي گيرند و تماشاي صخره هاي عجيب با قدمت بيش از 1000000 سال و تعداد زيادي درختان بونزاي در اطراف پارك.
 
تورهاي يك روزه One Days Tours
جزيره مرجاني Coral Island
فقط بيست دقيقه طول مي كشد كه با استفاده از قايق تندرو به اين جزيره سفر كنيد، سواحل آن مملو از هتلهاست و اين جزيره به يكي از محبوبترين و زنده ترين استراحتگاه ها در جنوب شرقي آسيا تبديل شده است. در آنجا فرصتي خواهيد داشت براي بازديد از جزيره مرجاني كولارن (Koh Larn) روز خود را با شنا كردن عادي يا با استفاده از لوله تنفس و نيز تماشاي مرجانها از كف شيشه اي قايق مخصوص سپري كنيد واز غذاهاي دريايي موجود در رستورانهاي ساحلي لذت ببريد.

        

تورهاي گردشي داخل و اطراف چيانگماي – چيانگ راي Excursion Arround Chiangmai
 
تورهاي نيم روز Half Day Tours
 
نمايش فيلها و مزرعه اركيده Elephant Show & Orchid Farm
نمايش جالب و ديدني آب تني فيل ها را تماشا كرده و شاهد آموزش آنها توسط فيل بانان، جهت حمل تنه هاي درخت، اطاعت از دستورات و كار جنگل باشيد. در ادامه گردش، به محل زيباي پرورش گلهاي اركيده خواهيم رفت، جايي كه در آن بيش از 50 گونه مختلف و رنگارنگ اركيده پروش داده مي شود، گلهايي كه مزرعه پروانه ها بوده و در تمام طول سال به زيبايي، شكوفا هستند.
 
صنايع خانگي Home Industries
بازديدي خواهيم داشت از مركز صنايع دستي در ناحيه سانكام پائنگ Sankampaeng و از نكات جالب تور تماشاي مردم بومي است كه به ساختن مصنوعاتي با دست از قبيل ظروف نقره، ظروف سفالي لعابدار، بافتن پارچه هايي از جنس ابريشم و كتان، منبت كاري ظريف بر روي چوب ساج و ساختن چترهاي كاغذي مشغولند.
 
تور يك روزه سياحتي One Day Safari
اين تور از دره اي سرسبز و احاطه شده با كوه هايي پوشيده از جنگل شروع مي شود و گردش مفصلي است شامل : نمايش فيل ها، سواري، گردش با ارابه، گردش باكلك هاي ساخته شده از بامبو در رودخانه، بازديد از معبد دهكده، ديدار از قبايل و مزرعه گلهاي اركيده در قالب يك تور ماجراجويانه.
 
چيانگ راي-مثلث طلايي Golden Triangle
اين برنامه جالبترين مكانها را در قسمتهاي شمالي شامل مي شود، نظير: چشمه هاي آب گرم، استان چيانگ راي، چيانگ سين، مثلث طلايي، دو قبيله متفاوت و منظره اي پر ابهت از كوهستان.
 
پارك ملي دوي اينثانون و آبشار Doi Inthanon
از پارك ملي دوي اينثاتون، بلندترين كوهستان تايلند و آبشارهاي زيباي مانه كلانگ Mae Klang  و واچيراثارن Vachiratharn ديدن كنيد. سپس بازديدي از ساختمانهاي بزرگي به سبك چيني و به منظور بزرگداشت شاه و ملكه ساخته شده اند. از دهكده قبيله اي مئو Meo و دهكده هاي قبيله كارن Karen  ديدن كنيد.